Výkup a spracovanie vlasov

Naša spoločnosť vykupuje aj nevyčesane vlasy  (Odstrihnuté surové copy).

 

Vlasy vykupujeme v surovom stave, tak ako sú odstrihnuté. Vlasy vopred nevyčesávame ani neskracujeme ako mnoho iných výkupcov. V prípade, že by sme nemali záujem o výkup vlasov, tak ich posielame tak ako nám prišli v rovnakom stave obratom na Vašu adresu.

 

Pri výkupe vlasov sa zohľadňuje dĺžka, hustota, štruktúra a celková kvalita vlasov. Preferujeme vlasy nefarbené v dĺžke od 40 cm. Predbežná cena za výkup vlasov je 0,30€ – 1,50€ za 1 g surových vlasov.  Cena sa určuje individuálne. Peniaze vyplácame prevodom na Váš účet, preto ak nám zasielate vlasy udávajte aj účet na ktorý v prípade záujmu o výkup možeme poukázať dohovorenú výkupnú cenu.

 

Orientačná cena výkupu podla dĺžky

30 – 34 cm

 aktuálne nevykupujeme

50 – 54 cm

 85 € / 100 grmaov

35 – 39 cm

 aktuálne nevykupujeme

55 – 59 cm

 95 € / 100 grmaov

40 – 44 cm

 60 € / 100 grmaov

60 – 64 cm

105 € / 100 grmaov

45 – 49 cm

 70 € / 100 grmaov

65 cm a viac

 dohodou €

 

Cena je orientačná, nakoľko sa môže na základe farby a kvality mierne meniť smerov nahor alebo nadol. Ak máte záujem odpredať Vaše vlasy, je nevyhnutné nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom a dohodnúť si postup odkúpenia.

 

Ak nie ste z Bratislavy je nutné nám vlasy poslať doporučene na dole uvedenú adresu. K vlasom treba priložiť vaše kontaktné údaje ako aj tel. číslo po prípade e-mail. Naši pracovníci Vás budú následne kontaktovať. Ak máte možnosť, odporúčame pred odoslaním vlasy odvážiť a zmerať.

 

Ako pripraviť vlasy na výkup:

  1. Pred tým ako cop odstrihnete  zviažte ho viacerými gumičkami!!! Pred plánovaným miestom odstrihnutia  minimálne 3 – 4 cm.
  1. Vždy sa presvedčte, že je cop poriadne zviazaný, vlasy z neho nebudú vypadávať a nerozpadne sa.
  2. Následne môžete vlasy nad gumičkami cca 3 – 4 cm odstrihnúť. S copom manipulujte opatrne. Odporúčame dať do gumičky aj druhý koniec copu , po prípade zapliesť do vrkoča a taktiež zagumičkovať.

  

Vykupujeme len vlasy, ktoré sú pevne zviazané a je dodržaný smer rastu vlasov, preto treba dbať na to aby sa Vám cop nerozpadol!

 

V prípade otázok nás prosím kontaktujte na infolinke 091018 24 50

Doručovacia adresa na výkup vlasov:

Two L, s.r.o.

Cesta mládeže 30

Malacky 901 01

Doručenie do 24 hodín

Už nemusíte čakať dlhé dni na svoj tovar.

Kuriér nad 200€zadarmo

Rýchle a spoľahlivé doručenie priamo k Vám.

Darček za nákup

Ukážeme Vám, ako si Vás vážime.

Newsletter