Vlasy sú Vašou ozdobou

Milé dámy vlasy sú Vašou ozdobou a prednosťou, Vašou pýchou ale aj vašimi starosťami.

 

Ruské vlasy patria medzi Vami najobľúbenejšie a aj najpredávanejšie vlasy a to hlavne kvôli ich hustote, prirodzenosti a kvalite, ktoré sa prispôsobia takmer každej predstave o dllllllhých vlasoch. Preto v našom e-shope na predlžené vlasy sa Ruským vlasom zvlášť venujeme. Nájdete tu ľudské 50 až 80 cm dlhé vlasy na predĺženie v najvyššej kvalite s jednoduchým a praktickým použitím.

 

Ruku na srdce, ktorá z Vás túžite po dlhých, lesklých, zdravých a hustých vlasoch? Je to jasné všetky sa hlásite, ale čo vy tam vzadu, vy už máte husté a krásne vlasy? Že sú s nimi starosti pri rozčesávaní? Á už viem, vy ich máte svoje prirodzené, tak to máte šťastie, aj keď to umývanie, česanie, zábaly, balzamy a výživa vlasov dá zabrať . A čo vy? Veď pre Vás máme tiež riešenia ako zhustiť Vaše vlasy. Dokonca to nikto nepozná (až na odborníka – ale tých si nevšímajte, tí iba závidia :-) )

 

Vlasy sú našou korunou, ozdobou

Každý z nás ich má iné. Krátke, dlhé, kučeravé, rovné. Máme ich veľa aj málo. Dá sa povedať, že ako rastieme a meníme sa, mení sa aj kvalita a vzhľad našich vlasov. Ich množstvo sa tiež rokmi zmenšuje. Chceme vyzerať pekne, ľudia nás vnímajú predovšetkým pohľadom a na základe toho nás súdia. Preto nám záleží aj na našich vlasoch. Naviac si to uvedomujeme v období dospievania, keď sa chytáme na nejakú oslavu, rande, do práce. Náš život je veľmi pestrý, poznačený udalosťami,  prelomovými obdobiami, nepríjemnosťami a stresom. Toto všetko má vplyv na naše vlasy. Taktiež sú s tým spojené zdravotné problémy prejavujúce sa aj nadmerným vypadávaním vlasov. Hormonálne zmeny, genetika a stravovanie sú rovnako činiteľmi, ktoré sa prejavujú na kvalite našich vlasov, samozrejme to všetko pribúdajúcimi rokmi – nie naraz.

 

Nie sme voči tomu ľahostajní a začíname pátrať po mineráloch, šampónoch na vlasy, metódach, ktoré nám pomôžu odhaliť a aj odstrániť negatívne vplyvy a zlepšiť kvalitu a aj množstvo našich vlasov.

Zamyslime sa nad tým, čo sme doteraz robili menej správne, alebo na čo sme zabúdali pri starostlivosti o náš vzhľad, o našu korunu krásy. To čo je v našom vnútri sa prejavuje navonok. Máme na seba dosť času, alebo sa naháňame a využívame rýchlu pomoc? Používame žehličku na vlasy, gél a fén, laky, farby na vlasy, zopíname si vlasy sponami, gumičkami, namiesto ich prevzdušnenia dlhším česaním, voľným nosením, masážou?

 

Výživa vlasov je dôležitá rovnako ako aj výživa nášho organizmu. Venujme jej dostatok pozornosti, lebo nám pomôže zmeniť kvalitu nášho života, naše zdravie a celkovú pohodu.  Obnovme naše myslenie zvnútra a prejaví sa to aj navonok. Dajme si poradiť od  odborníkov na výživu, lekárov, kaderníkov. Vyživujme vlasy zvnútra aj zvonka. Existuje množstvo čajov, zábalov, olejov, kúpeľov, pri ktorých sa uvoľníme a aj naše vlasy dostanú to čo potrebujú. Začnime viac myslieť  na naše zdravie, sme mu veľa dlžní. Ale oplatí sa to. Kontaktujme sa s odborníkmi na vlasy, pravidelne navštevujme poradne krásy, dávajme vlasom to, čo potrebujú a nakoniec sa budeme tešiť  novému vzhľadu, účesu,  novému ja.

Doručenie do 24 hodín

Už nemusíte čakať dlhé dni na svoj tovar.

Kuriér nad 200€zadarmo

Rýchle a spoľahlivé doručenie priamo k Vám.

Darček za nákup

Ukážeme Vám, ako si Vás vážime.

Newsletter