Vlasy hodvábne, lesklé

Myslím, že všetky ženy (do jednej) túžia po vlasoch hodvábnych, lesklých a pevných a bez lupín. Pre túto „svetskú“ krásu sú schopné tráviť čas v salónoch, robiť si zábaly, platiť nemalé peniaze, ale hlavne chcú aby v očiach iných ľudí boli obľúbené a krásne.

 

Starostlivosť o vlasy:

Nesprávna alebo chýbajúca starostlivosť o vlasy vedie k tomu, že začnú byť suché, lámu sa, sú krehkejšie a nie sú tak vzdušné, ako by mali byť. Regály v obchodoch sa síce prehýnajú od váhy kondicionérov a rôznych masiek a ošetrujúcich prostriedkov, ale to neznamená, že sa o vlasy staráme. Ba aj ten, kto ich kúpi a má ich doma na poličke v kúpeľni  – to tiež neznamená úspech zachovania krásnych vlasov. Všetko je o postoji. Vždy to má čas a odkladanie na neskôr vedie iba k horšiemu stavu, zdraviu vlasov.

 

Ako na ošetrenie vlasov?

Odsledujte si svoje vlasy ako sa správajú hlavne v zime, alebo v prechodných obdobiach jar a jeseň (vietor, chlad, zima, dážď…), vtedy sú vlasy náchylnejšie na poškodenie. Nájdite si čas na ošetrenie, či už doma, alebo v salóne u kaderníčky, či kozmetičky. Častokrát dobrá rada zaberie oveľa lepšie ako tisíc vyskúšaných vodičiek a Vaše neustále experimenty s vlasmi.

Pravidelné ošetrenie vlasov doma môže viesť k vynikajúcim výsledkom, možno aj rovnakým, (ak nie lepším) ako v salóne. Samozrejme za predpokladu, že presne viete, čo robiť. Už stáročia sú známe mnohé bylinkové čaje, rôzne zábaly na vlasy, prírodné tinktúry a recepty na namiešanie masky na vlasy, pri ktorých nepotrebujete dokonca veľa peňazí a ani času. Prečo to niektorí ľudia nerobia? Lebo sa im nechce, nemajú čas, alebo dostatok peňazí?

 

V kuchyni nemusíte iba variť, možno tam nájdete recept na skrášlenie vlasov

Vlasy možno revitalizovať s použitím prírodných masiek, ktoré dokážu odstrániť lupiny, suché a krehké vlasy a nadmernú mastnotu. Možno ani neviete, ale v kuchyni máte mnoho potravín, ktoré na to môžete použiť. Napríklad niektoré druhy chleba zmiešané s vajíčkom, jogurtom a medom Vám vytvoria masku, ktorú použijete na vlasy. Alebo mastnoty sa zbavíte ľahko tak že zalejete ražný chlieb vriacou vodou, necháte odstáť a aplikujete 30 min pod kúpaciu čiapkou ako zábal. Po 30 minútach ich umyjete šampónom a máte vlasy znova hebké, ale hlavne nie sú mastné.

 

Aké jednoduché, že? Nájdite si na to čas a vyskúšajte, ublížiť Vám to nemôže, ledaže by ste si dávali vriaci vývar na hlavu bez vychladnutia, ale to dúfame nespravíte J.

A potom keď už budete mať vlasy zrevitalizované, skrášlené a krásne, môžete vyskúšať vlasy predĺžiť či už keratínom alebo spôsobom Clip-IN – je to na Vás.

Doručenie do 24 hodín

Už nemusíte čakať dlhé dni na svoj tovar.

Kuriér nad 200€zadarmo

Rýchle a spoľahlivé doručenie priamo k Vám.

Darček za nákup

Ukážeme Vám, ako si Vás vážime.

Newsletter