Niekoľko rád na clip-in vlasy

Chcem skúsiť farbenie predĺžených vlasov doma, no nie som si istá, či sa to podarí, tak ako má.

Prefarbovanie clip-in vlasov s rozvahou: Pri prefarbovaní clip-in vlasov skúste najprv nafarbiť jeden prameň, a sledujte ako sa zachová, pretože farbenie vlasov narúša štruktúru vlasov. Potom keď už viete čo od výsledku môžete očakávať, zafarbite zvyšné pramene. Takto predídete tomu, aby sa Vám predĺžené vlasy poškodili, alebo zle zafarbili. Používajte len kvalitné a overené farby na vlasy v podobnom odtieni, ako používate na vlasy vlastné. Každé farbenie vyžaduje odborníka, preto ak clip-in vlasy poškodí neodborný zásah, potom vlasy nemôžete chcieť reklamovať. Odporúčanie je jednoduché – navštívte vlasové štúdio, alebo štúdio krásy, kde majú skúsenosti s predlžovaním vlasov a zároveň s farbením.

 

Niekoľko vlasov pri česaní  mi zostalo zachytených v kefe

Clip-in vlasy za normálnych okolností držia spolu, ale občas sa pri česaní kefou vlasy, ktoré neboli pri výrobe zachytené do stehu uvoľnia – to ale neznamená, že ste dostali zlý „výrobok“, prameň vlasov, skôr je to prirodzené. Ak sa steh roztrhne, potom sa môže stať, že sa vlasy uvoľnia a vypadne viac ako by malo.

 

Idem do solária, mám si pred tým odopnúť clip-in vlasy, alebo môžem ísť s nimi?

Do solária môžete ísť s clip-in vlasmi, ale je dobre si ich zakryť šatkou. Solárium môže poškodiť aj vlastné vlasy, ich štruktúru, hlavne, keď to niekto preháňa. Preto sa odporúča vždy použiť pokrývku hlavy pred žiarením. Záleží aj od frekvencie návštev, ak nechodíte do solárka často,  potom sa obávať poškodenia vlasov nemusíte. (Často = každý druhý deň J).

 

Môžem si predĺžené vlasy nechať ostrihať a zarovnať ich s vlastnými.

Nie je to logické, keď primeranú dĺžku niekto chce ešte raz nožnicami skrátiť na novú „primeranú dĺžku“. To znamená, že predĺžené vlasy si môžete objednať a kúpiť v takom rozmere, ktorý chcete dosiahnuť. Ale ak ste to náhodou neodhadli, potom ich môžete skúsiť vymeniť a ak to z časových, alebo iných dôvodov nestíhate, potom Vám ich skrátia „kadernícke odborné nožnice“. Každý zásah do clip-in vlasov vlasy oslabuje a skracujete ich životnosť. Vlasy skracujte až keď ich už máte naklipované.

Doručenie do 24 hodín

Už nemusíte čakať dlhé dni na svoj tovar.

Kuriér nad 200€zadarmo

Rýchle a spoľahlivé doručenie priamo k Vám.

Darček za nákup

Ukážeme Vám, ako si Vás vážime.

Newsletter