Ako sa postarať o Clip-IN vlasy

Vaše Clip-IN vlasy Vám dlhodobo vydržia ak sa budete o nich dobre starať, preto veľa záleží aj od Vašej starostlivosti. Vlasy, ktoré dostanete domov už nie sú živé a neobsahujú keratín a bielkoviny, preto pri ich používaní na to myslite a podľa možností a typu vlasov ich dopĺňajte. O vlasy Clip-IN sa postaráte tak že po každom použití ich vlhkou kefou smerom od končekov ku korienkom jemne a pomaly prečešete a použite prípravky na predĺžené vlasy, ktoré obsahujú špeciálne hydratačné zložky. Pred umytím by sa mali poriadne rozčesať s kefou na predĺžené vlasy. Umyť ich môžete vo vlažnej vode a normálne stačí až po piatom šiestom použití. Na vlasy Clip-IN používajte šetrné šampóny s výživnými zložkami a po umytí môžete použiť kondicionér a opláchnite ich prúdom tečúcej vody.

 

Nesnažte sa ich fénovať a ani príliš tepelne sušiť, jemne ich zabaľte do uteráka a znovu jemne postláčajte (vyžmýkajte). Nechajte vyschnúť na vzduchu pri izbovej teplote (nie na slnku). Potom ich učešte hrebeňom s riedkymi zubami.

 

Farbiť a odfarbovať by sa takéto vlasy nemali, skôr odporúčame tónovací šampón. Ak s tým nemáte skúsenosti navštívte spoľahlivé štúdio na predlžovanie vlasov, kde Vám dobre poradia ale aj pomôžu pri výbere, používaní a ošetrovaní vlasov. Dávajte pozor na to, aby si vaše Vlasy nesplietol s hračkou Váš domáci miláčik alebo Vaše bábo (poprípade manžel / priateľ) – nemusí to s nimi vždy dobre dopadnúť :-).

 

Ďalšie užitočné informácie ako sa starať o predĺžené vlasy nájdete na stránke starostlivosť o vlasy.

Doručenie do 24 hodín

Už nemusíte čakať dlhé dni na svoj tovar.

Kuriér nad 200€zadarmo

Rýchle a spoľahlivé doručenie priamo k Vám.

Darček za nákup

Ukážeme Vám, ako si Vás vážime.

Newsletter