Ako odstraňovať keratín z predlžovaných vlasov?

Keratínové vlasy sa spájajú buď za studena, alebo za tepla. V tomto prípade sa však pozrieme na to, ako vlasy spájané keratínom odstrániť, resp. ako odstrániť keratínové spoje. Vlasy spojené kratínom za tepla vydržia dlho. Táto metóda je veľmi účinná pre trvanlivosť spojov na predlženie ľudských vlasov.  Ale keď sa rozhodnete odstrániť ich potom tu máme niekoľko rád ako to urobiť. Odstránenie keratínových spojov, môže byť jednoduché ale aj komplikované, preto je dobré vedieť ako na to. Hoci sa to môže zdať na prvý pohľad zložité ale odstránenie spoja je jednoduchou záležitosťou. Pre odstránenie máte niekoľko jednoduchých krokov, ktoré Vám celý proces uľahčia.

 

Čo budete k odstráneniu keratínových spojov potrebovať?

 

 

1.) Kvapnite pár kvapiek na keratínový spoj, ktorý musí byť pri tomto odstraňovaní úplne suchý. Pokiaľ je to možné nekvapnite na pokožku hlavy alebo šaty a podobne, ale hlavne sa vyhnite očiam! Nechajte pár sekúnd pôsobiť.

 

2.) Klieštikmi uchopte miesto keratínového spoja,  a pod tlakom kliešti rozdrvíte spoj.

 

3.) Po odstránení kliešťami zvyšok keratínu môžete rozdrviť aj prstami.

 

4.) keď je keratín rozdrvený (zlomený) pomaly a opatrne potiahnite  za keratínový prameň  a ten sa vám sklzne dolu . Takto opakujete bod 1.), 2.) a 3.) až kým nerozdrvíte posledný keratínový spoj a neodpojíte všetky vlasy.

 

5.) S úzkym hrebeňom  opatrne  rozčešte vlasy tak, aby ste odstránili všetky posledné  zvyšky rozdrveného keratínového spoja.

 

6.) Po odstránení  je nutné vlasy umyť a vysušiť.  Ked ste sa rozhodli  vlasy opäť napojiť  je potrebné postupovať podľa návodu na predlženie vlasov.

 

Ešte raz zopakujeme: Pri práci s Removerom – odstraňovačom keratínu pracujte opatrne.

 

Tip: Ak si nie ste isté s odstránením a potrebujete poradiť, prípadne odstrániť keratínové spoje profesionálne ., potom navštívte salón v rámci Bratislavy, kde Vám  to ochotne pomôžu.

Doručenie do 24 hodín

Už nemusíte čakať dlhé dni na svoj tovar.

Kuriér nad 200€zadarmo

Rýchle a spoľahlivé doručenie priamo k Vám.

Darček za nákup

Ukážeme Vám, ako si Vás vážime.

Newsletter